Дібрати свої акорди... (юні таланти)

31.08.2017 19:41
Літо набирає обертів. Короткі зоряні ночі змінюються довгими й сонячними днями, які променіють над виром подій, усміхаються, загукують до бірюзового моря й обертають свій калейдоскоп подій... Літо – це час, коли ми зустрічаємо нових друзів. Доки малеча на канікулах, у дитячої літературної студії «Іскорки» теж з’явились чудові друзі.
 Знайомтесь: львівські школярки Каріна Сюсько та Софія Калита. Красуні і таланти. Де вони з’являються – виникає свято: яскраві квіти й музика, ігри, пісні, цікаві костюми, а ще – багато сюрпризів для дітей, які їх просто обожнюють. А разом все це феєричне й симпатичне явище і є львівський гурт «МалДіви»
 Гурт МалДіви – це співочий дует двох дівчат підліткового віку. Учасниці гурту Софія і Каріна співають разом вже сім років. Одним з напрямів їх творчості є дитячі танцювальні руханки для наймолодших глядачів. Останнім часом  з’явилось і сподобалось дітям багато нових руханок, на жаль, написані вони російською мовою. Дівчатка, разом зі своїм творчим колективом українізують ці, так потрібні малечі ігри-руханки і життя набуває нового забарвлення.
Україномовна дитяча руханка «Арам зам зам» від гурту МалДіви набрала мільйон переглядів на YouTube. У наш час не так багато україномовного контенту в інтернет просторі, який спрямований на дитячу аудиторію, а ще менше відео для дітей, які несуть позитив, чогось навчають, розвивають нашу малечу. Будь-які батьки бажають, щоб їх діти розвивалися і водночас весело проводили своє дозвілля. Але для цього потрібно приділяти немало часу, якого сучасним батькам не завжди вистачає.
 На щастя, щоб зайняти свою дитину і з користю провести час можна скористатися вже готовими відео від гурту «МалДіви». Вони викладаються в YouTube на каналі «З любов’ю до дітей». 
Це відео в яких україномовна дитяча пісенька поєднується з нескладними рухами, які можуть опанувати всі маленькі глядачі. Разом з дівчатами із гурту МалДіви – Каріною та Софією, які проводять фізкультхвилинку-руханку, діти вивчають пісню, розвивають свій фізичний стан, моторику, рухаються, танцюють та співають.
 Гурт «МалДіви» з кожним днем розвивається та набирає популярності на YouTube і має безліч позитивних відгуків. Деякі відео переглянуло більше, ніж 1000000 людей. Засновники цього проекту витрачають багато часу, щоб створити корисні, а головне цікаві та різноманітні відео, які допомагають навчати та розвивати творчі здібності діток, їхню моторику, слух, тощо. Всі відео дуже яскраві, а головне зрозумілі. Вони побудовані таким чином, що будь- яка інформація з них засвоюється легко, швидко і без проблем. Над створенням програм працюють досвідчені педагоги та психологи. Тому їх можна рекомендувати кожній дитині. 
Цей проект створений саме українською мовою для українських діток. Завдяки йому кожен маленький хлопчик та дівчинка зможе дізнатися багато цікавого, навчитися танцювати, співати і відчути себе справжньою зірочкою.
Дівчатка досить різні, але їх об’єднує бажання співати, виступати на сцені, підіймати людям настрій. До того ж, вони дружать багато років і за цей час звикли одна до одної.
 В репертуарі «МалДіви» багато українських народних та авторських пісень. Треба неабияк попрацювати, щоб все вдалося яскраво й цікаво. Навіть у вихідний день – робота над новим, зйомки, репетиції. Тому, гурт «МалДіви» й став улюбленим не тільки львівським діткам, а й усій Україні.
 Нещодавно ми вирішили попрацювати спільно над новою піснею, яку створив у минулому році Микола Шевченко на мої слова. Дівчаткам пісня сподобалась і вже ми бачили роботу над нею в студії звукозапису, сподіваємось, що незабаром почуємо «Світанкову пісню» в новому виконанні й привітаємо нею з 1 Вересня вчителів. Цікавим є й той факт, що над піснею працюють автори й виконавці з різних куточків України, адже ніщо так не об’єднує людей, як спільна пісня та гарний настрій творчої співпраці.
 Кожному, будь він композитор чи співак, чи проста людина, дуже важливо вдало дібрати в житті свої акорди... Побажаємо ж цьому цікавенному, креативному гурту успіхів і нових цікавих проектів, співзвучних акордів та мелодій, а ми підтримуватимемо їх і з нетерпінням чекатимемо нових робіт.
Тетяна ПРОЗОРОВА –
педагог, поетеса