Фітнес - тренер та модель Володимир ВАСИЛЬЄВ: "Найбільше ціную в людях доброту, почуття гумору та амбіційність!"

17.04.2016 02:13

Сьогодні  наш співрозмовник - відомий і успішний фітнес-інструктор та фотомодель Володимир Васильєв, колега Михайла Буткевича й Богдана Яценка, про яких наше інтернет-видання вже мало змогу розповідати.

Які рецепти його професійного успіху?
Як збалансувати професійні амплуа - моделі, фітнес-тренера та зубного техніка?
Як може й буде розвиватися фітнес-індустрія на Рівненщині?
Що робити, коли дівчина невзаємно закохується у вродливого тренера? Сподівані та несподівані запитання - до  Володимира Васильєва. Розпочинаю із такого питання:
 
- Володя, який твій улюблений напій? - задаю запитання "у розвідку".
- Ну явно не "Кривава Мері", я за здоровий спосіб життя! (посміхається)... Мені імпонує гейнер зі смаком кокоса, до якого додають молоко й морозиво! Така корисна смакота.
- Ти за здоровий спосіб життя як успішний фітнес-інструктор? А чи є в тебе якісь слабкості?
- Я прихильник  здорового способу життя, та не фанат. Не афішую цього, але можу як виняток викурити максимум одну цигарку! За  здоровий спосіб життя, бо  маю медичну освіту-навчався у медколеджі на зубного техніка.
- Тобто, Володя, зводиш негативні звички до мінімуму - як виключення?
- Так. Все добре в міру - гадаю, це звучить розсудливо й помірковано! Ще до роботи фітнес-тренером - я іноді заходив у "МакДональдз", і все одно залишався худим.
- Що вживаєш із спортивного харчування?
- Вітаміни Animal Pak, хоча вони - не дешеві! Також п'ю BCAA й креатину моногідрат!
- А що твоя більша "слабкість" - дівчата, чи робота? Дівчата тебе люблять?
- І я їх люблю, - сміється Володимир. - Робота стоїть на першому місці - я  "роботоголік". Старався нікому з дівчат не розбивати серце, просто обмежував своє спілкування з тими, які надто нав'язливі.
- Володя, а як закохати в себе дівчину?
- Потрібно мати "прес грошей" - тобто, бути спортивним та багатим (сміється). А якщо серйозно - то я людина моногамна, однолюб. Ще не знайшов свою "другу половинку"!..
- Володимир, а як ти ставишся як фотомодель до віри та до релігії, цікаво з'ясувати? Ходиш у церкву?
- Я вірю в Бога - як у Вищу Силу. В церкву ходжу по святах!
- Ти любиш різноманітність?
- Так, вважаю, що в житті треба спробувати всі можливі професійні амплуа. Усе, крім мухоморів! (сміється). Хоча, гриби - це ж і наркотики. Скільки відомих людей, зірок, відомих спортсменів "балувалися" наркотиками - важко таке зрозуміти. І, на жаль, більшості це згубило життя та кар'єру! Втім, це відступ... Я вже пробував працювати моделлю на показі  у ТРЦ "Екватор" та зубним техніком, а зараз, як бачите, основна робота - фітнес-інструктор.  Також я проходив відбір у поліції - і зараз числюся у резерві.
- Хто із спортсменів є твоїм ідеалом?
- Природно, Арнольд Шварцнеггер!
- Які твої хоббі, улюблені заняття на дозвіллі? Чи робота є твоїм хоббі?
- Це все взаємопов'язано, люблю відпочивати від роботи на рибалці з Богданом Яценком. Подобається ласувати шашликами на природі!
- Володя, а що читаєш на дозвіллі, що дивишся, слухаєш?
- Одразу скажу - телевізора не дивлюся. В інтернеті дивився серіали "Отбросы" (суміш фантастики, пригод і чорного гумору), "Доктор Хаус" та "Ходячі мерці" (сміється), улюблені фільми також - "Містер Ніхто" ("Mister Nobody ") і "Троя". З музики люблю закордонні рок-пісні та пісні Скрябіна, імпонує стиль Noire Mc та Dubstep, ритмічні мелодії, які дають натхнення і під час яких добре займатися. Читаю - більше наукову спортивну літературу, аніж художню. Сподобалася книга "Бійцівський клуб" (автор - Чак Поланік).  Вважаю, інтелект розвиває не лише читання, а й спілкування з розумними, компетеньними, досвідченими людьми. Читаю також на професійні теми пости на пабліках у соцмережах - Фейсбук і ВКонтакті. Також імпонує сайт https://brodude.ru/ 
- Володимир, таки маю запитати - як ставишся до воєнного конфлікту Росії з Україною?
- Я патріот своєї держави, і мені прикро це бачити... Та найбільше ціную в людях доброту й привітність - ми маємо любити і ближніх, і дальніх. До того ж розумні люди завжди можуть домовитися між собою! Боляче бачити цей "дух війни" - він мимоволі викликає якусь незрозумілу злість. Я двічі був у Києві на Майдані під час Революції гідності.
- З тобою легко знайти компроміс, взаємопорозуміння?
- Авжеж, я малоконфліктний. Та якщо цей "компроміс"  нав'язують...
- Вовчик, а ти - хитрий, чи ні?
- Ні, Ви що, - посміхається Володимир. - Я навіть себе не дуже люблю. Не так люблю, як хотілося б... Втім, моя думка з цього приводу - навіть якщо в тебе занижена самооцінка, є певна невпевненість, чи ти з провінції - усе одно слід ставити сміливі цілі та йти до них, бути амбіційним. Потрібно перемагати свої страхи! У людях найбільше ціную  доброту й амбіційність, а також почуття гумору!
- А які людські риси викликають спротив?
- Лицемірство, підступність, нещирість.
- Який із своїх недоліків вважаєш найсерйознішим?
- Те, що я іноді забуваю про суттєві речі - наприклад, про важливі зустрічі.
- Володя, а що ти цінуєш у друзях? Які риси характеру слід мати, щоб із тобою подружитися?
- Щоб подружитися - слід мати точки дотику, бути чимось схожими. Як казав, ціную почуття гумору, а ще щирість та надійність! 
- На кого з батьків ти більше схожий, з ким більше спілкуєшся?
- На обох! (посміхається). Звучить банально, але спілкуюся та раджуся з обома - з мамою та з татом.
- А скільки тобі років, Володя?
- 23 роки. Народився влітку - 3 липня.
- Яке в тебе життєве кредо й життєвий принцип?
- Не стояти на місці! Життєве кредо й улюблений афоризм - "Поки вибір не зроблений - усе на світі можливо". Отож, слід зважувати, що обирати - доки є свобода вибору! Варто думати, що робиш, або говориш - і які наслідки це породить.
- Ну і власне, запитаю - як може і буде розвиватися фітнес-індустрія на Рівненщині?
- Я маю спортивний професійний досвід, і можу прогнозувати - фітнес-індустрія розвивається, та буде розвиватися швидко й динамічно. Головне, щоб фітнес-клубів не з'явилося так багато, як зараз аптек та супер-маркетів (посміхається)... Хоча і в тому є свій плюс - буде більший вибір, і більш доступні ціни. Конкуренція стимулює розвиток!
- Володимир, що ти хочеш побажати читачам нашого інтернет-видання?
- Нехай люди залишаються стійкими та добрими! Не здавайтеся, і вірте в краще майбутнє!
- Володя, і тобі бажаю оптимізму й удачі! Дякую за інтерв'ю.
 
Розмовляв Олесь ПОЛІЩУК