«Місто червоних собак» – збірка оповідань Олега Садового

23.12.2017 15:52
Олег Садовий – молодий талановитий письменник з Кривого Рогу, який пише в жанрі неореалізму і сповідальної прози. Перша його збірка – «Пусті кімнати», яка побачила світ у 2010 році. «Місто червоних собак» – друга збірка автора, у якій зібрано двадцять дев’ять історій про сучасне життя людей.
Твори автора читаються легко, на одному диханні. Втім, вони пронизані тонким психологізмом, що змушує читача зрозуміти, що під простою безтурботністю образів приховано дещо більше. Його герої – молоді люди, сповненні життя, іноді необдуманих вчинків, які автор залишає проаналізувати читачам. 
У розповідях тісно пе-реплітаються почуття кохання і нестерпної  жаги, болісне відчуття самотності і розлуки, спогади минулого і думки про майбутнє. Часто в історіях Олега Садового знаходиш схожі сцени зі свого минулого, роздумуєш над тією чи іншою ситуацією героїв, осуджуєш і неодноразово переосмислюєш і їхнє, і своє життя. 
Ця книжка є доцільною як для жінок, так і чоловіків. Особливо цікавим моментом є те, що кожна історія налаштовує читача на різний емоційний стан: змушує і посумувати, і посміятися щиро, від душі.
Деякі історії автора: «Оксана», «Домна Ивановна», «День, когда мертвые слышат» друкувалися на шпальтах нашого видання «Гарний настрій» і були тепло прийняті читачами. 
Хочеться побажати Вам, Олеже, натхнення і по-більше нових цікавих творів, які достукуватимуться до людських сердець і приноситимуть задоволення та хороший настрій!
З повагою 
та найкращими побажаннями
Юлія МЕЛЬНИК