Місце, де народжуються мрії... там, де нас чекають!

12.10.2018 18:17
Моєму «Гарному настрою» – 5 років...Чомусь уява малює величезний торт і багато чудового народу навколо... І усміхнені обличчя... Неможливо не помітити яскраві обкладинки й чудовий дизайн видання... що ж, ...Задуваємо свічі та загадуємо разом бажання. Одне на всіх.
 
 
Вітаємо! П’ять років – неймовірна дата! Вік, коли Людина вже міцно тримається на ногах, і є бажання і змога творити та пізнавати. Задумалась...майже ровесники з моїми першокласниками... і такий же яскравий і променистий, як вони, такий же креативний і класний, як мої «Іскорки»...старшенькі...а може – це ми такі, як «Гарний настрій»?
З нетерпінням чекаю кожного номера. Це Мій Гарний Настрій. Мої творчі крила. А ще – Мій «Гарний настрій» ніколи не залишав нікого без чудового настрою. За роки співпраці полюбила це видання і здружились з редакцією. Юлія Мельник, головний редактор і натхненник наш – уважна до кожного автора, навіть якщо цьому автору 8-10 років.... Скільки написано й опубліковано тут і моїх, і дитячих, і творів інших друзів і батьків моїх учнів... Крім «Гарного настрою», Юлія видає альманах «Душа автора» та поетичні збірочки, створює чудові відеопоезії за творами своїх авторів. За ці роки зріс і наклад видання. П’ять тисяч примірників! Ну, звичайно, це так радує. Скільки в нас з’явилось за цей час творчих друзів.
«Гарний настрій» – не просто видання, не просто літературне об’єднання різних за віком і тематикою творчих людей, «Гарний настрій» – це спосіб життя, кредо.
Кожен номер – стільки позитиву й доброї енергії! Ніби яскравим теплим вогник передається це чарівне відчуття від серця до серця, з долонь в долоні, зігріваючи все навколо. З цим виданням виросло не одне покоління чудових Людей. Разом з ним писали свої перші дзвінкі рими маленькі літератори «Іскорки». Ми разом – «Гарний настрій» і діти, йдемо цим шляхом – від першої рими, першої публікації до першого успіху в конкурсах, а головне – становлення Душі... Наші перемоги в фестивалі «Різдвяна Зірка» (Коржук А., Вакульчук О., Куждін В., Глядчишина Е.) а також – лауреат премії Міжнародного мультимистецького конкурсу «Молода КороНація слова» наша Віка Семенова. Та не нагороди й перемоги головне: Молодь усвідомлює, що якщо людина творча, якщо вона захоплена улюбленою справою, її рядочки неодмінно випромінюють Світло. І це Світло так потрібно Людям. І все це – з «Гарним настроєм», щиро.
 
***
Десь – понад зорями, поміж
просторами,
В іншому вимірі щастя,
Створює хтось між святими
соборами
Гарний усміхнений настрій.
І у редакцій рецепт,
не запитуйте –
Просто це створено в радість,
Від ілюстрацій до першої літери,
З мрій і бажань – у реальність!
 
Сірими буднями небо заплакане –
Це не про нас, ні, звичайно!
Просто – хтось крила тобі
даруватиме,
Творчі, надійні, осяйні!
 
І відступають вітри з заметілями,
Сірість, зневажлива хуга...
Як же потрібна нам разом з
надіями
Усмішка доброго Друга!
 
Тисячі слів – безпорадними
й ницими,
Сотні бажань в шоколаді
Просто ніщо, в порівнянні
з криницями,
В дружнім оцім зорепаді!
 
Квітни ж, новими надіями
чистими
Ніжної аури майстер,
Наша маленька, окрилена істина,
Світлий і «ГАРНИЙ наш
НАСТРІЙ»!
З повагою і вдячністю,
Тетяна ПРОЗОРОВА