Новорічна кулька

12.12.2016 17:13
«Хух…нарешті все позаду, -  подумала новорічна кулька, коли її вийняли з печі. - Я така яскрава і водночас проста. Оууу… так це ще не все… Цікаво, що далі зі мною робитиме ця жіночка? Тільки гляньте, як її руки швидко розмальовують мене. Ось хто вдихнув у мене життя – ця худенька жінка з яскраво рудим волоссям, вона справжня майстриня. Оуу… то я тут не одна – нас багато. Хм…цікаво-цікаво, а який малюнок вона намалює мені? Ось вона щось так впевнено виводить пензликом, ааа… вона малює ведмедика. Юхууу… я вже її люблю. Посплю трішки, адже потім буде цікаво побачити себе вже повністю розмальованою.
 Ем…цікаво скільки я проспала? Напевно не довго… яка я? Ааа… яка ж я красива, а що це тут пише, ааа… «З Новим 2017 роком!». Я особлива, я неповторна! Дякую тобі, моя матусе!
 Ой-ой, куди це Ви мене запаковуєте? Ей, я хочу все бачити… Ой, тут так темно…Опа, куди це мене привезли? Якийсь величезний будиночок. Гляньте-гляньте, тут стільки всяких іграшок. Ну все, я зрозуміла, я в магазині. Скільки очей наповнених іскорками щастя. Купіть мене, ну купіть мене…
 Урааа…ця мала крихітка хоче мене купити. Юхууу, тепер я маю подругу.
Тільки обережно, крихітко, не розбий мене. Оууу…тепер у мене є свій дім, а в ньому є ялинка, яка ж вона велика і скільки тут усіляких прикрас, вогників і солодощів.
 Привіт усім! - сказала кулька.
 - Привіт-привіт, ласкаво просимо в нашу сім’ю, - відповіли іграшки. Як же чудово мати таку сім’ю. Ура, довгий шлях мого народження позаду і все це було варте того, щоб зараз виблискувати на цій новорічній красуні, бачити поряд захоплені та такі радісні погляди. Я щаслива, просто щаслива. Ось це і є казкова мить!».
Аліна МІЩУК,
м.Львів