ЩОБ ВОГНИК ТВОРЧОСТІ ПЕРЕРІС У ПОЛУМ'Я

14.11.2018 17:39
Нещодавно відбулося спілкування з творчими молодими людьми, які відвідують літературну студію "ДИВОСВІТ" при Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.
 
 
Це інклюзивна студія, - тобто незвичайна, яка складається з молодих людей, у котрих не завжди їх фізичне здоров'я відповідає їхній харизмі, сильному духу, стійким переконанням, справедливим моральним принципам. Загалом, це студенти РДГУ, які навчаються на різних курсах і факультетах, яких об'єднує любов до поетичного слова, до літератури і намагання дарувати свої творчі роздуми людям, цим самим вносячи поетичну творчу красу, і змінюючи на краще кожен день нашого життя. Студійці послухали про життя і творчість нашого земляка - письменника Валеріяна Поліщука, про літературну премію ім. В. Поліщука на Рівненщині (її лауреати - Тата Рівна та Василь Лящук), опісля в рамках "Літературні гостини" присутні ознайомились з творчістю нашої поетки-землячки Софії Шевчук. Свої вірші декламували студійці Дмитро Мурдза, Анастасія Антонюк, Тетяна Діденко, Ольга Харковець, Ангеліна Ющук. 

Студія для творчої молоді надзвичайно потрібна.Хочеться вірити, що "уроки поезії" запалять у молодих душах вогник творчості, а в майбутньому, може, й полум'я! - зазначила бібліотекар методичного відділу РОУНБ Зоя РОМАНУХА, відповідальна за  захід. 
 
Олесь ПОЛІЩУК,
Фотосвітлини надано РОУНБ