ВІДКРИТТЯ ЛІТЕРАТУРНОЇ СТУДІЇ «СТОЖАРИ» У НЕТІШИНІ

22.12.2018 21:27
У Нетішині Хмельницької області, 22 листопада, в місцевому Палаці культури відбулося відкриття літературної студії «Стожари». 
 
 
Цього дня читалися вірші у виконанні поетеси Наталки Станкевич, Діани Сулими, Наталії Яковлевої, звучали музичні дарунки у виконанні солістки зразкової вокальної студії «Камелія» Марії Міхнян та солістки народного ансамблю – студії сучасної естрадної пісні «Синевір» Мар’яни Федорчук. Усіх потішив своїм виступом колектив зразкової хореографічної студії «Серпантин».
Також на святі були присутні представники ЗМІ й телебачення, представники найпопулярнішої у м. Нетішин телепередачі «Цікаві люди міста», які висвітлюють цікаві долі яскравих людей, що досягли вагомих досягнень на ниві творчості та готові поділитися своїм власним досвідом на чолі з не менш талановитою і творчою особистістю – оператором, ведучим і фотохудожником Віктором Звонцевим.
Директор Нетішинського палацу культури Світлана Кириленко висловила щиру вдячність керівнику і організатору свята – Наталці Яковлевій за створення такого творчого осередку на базі їхньої святині мистецтва.
Основні напрямки літературної студії «Стожари» – сприяння, відродження, розвиток і популяризація творчого потенціалу, збереження та збагачення культурних традицій, пошук талантів серед молоді, організація літературних конкурсів, вечорів, співпраця із закладами культури, поетами, організація творчих вечорів, масових культурно-просвітницьких зустрічей, проведення безкоштовних майстер-класів для юних поетів. 
Літературна студія» Стожари» є некомерційним творчим осередком, який об’єднує на добровільних засадах літераторів, поетів, критиків. Це своєрідна творча платформа для поетів-початківців та більш досвідчених майстрів пера, які не стоять осторонь сьогодення.
Життя – це не чорне і біле, життя – це яскрава веселка, тож творімо її разом!
Наталя ЯКОВЛЕВА,
м.Нетішин