Віталій Голубєв презентував четверту книгу для тих, хто працює з інформацією

12.10.2018 18:48

Днями у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося представлення книги Віталія Голубєва "Ефективність. Книга для тих, хто працює з інформацією".

- Динамічна та енергійна зустріч відбулася у форматі зацікавленого діалогу між автором та студентами МЕГУ, які почерпнули багато цікавого й корисного, - розповідає Лідія РАЖИК, відповідальна за зв'язки з громадськістю Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

Розділи книги - "Тайм-менеджмент" (керування часом), "Соціальні мережі" (насамперед освітлювалися питання вдалих позиціонування, самопрезентації та успішної роботи у Фейсбуці та в Інстаграмі), "Телефонні розмови", "Зустрічі та наради"тощо - кажуть самі за себе!

На презентації книги її автор Віталій Голубєв підкреслив, що відповідає за кожне слово у ній та дав відповіді учасників зустрічі у бібліотеці. Цікаво, що презентація транслювалася у режимі онлайн-відео у Фейсбуці!

Захід на блискучому професійному рівні провела бібліотекар Ніна Тарковська. Вона розповіла присутнім, що знає Віталія Голубєва ще школярем у якості постійного читача бібліотеки. Сам автор "Ефективності" доповнив цю розповідь захопливими деталями, які було корисно й цікаво вислухати усім - і читачам бібліотеки, і майбутнім журналістам, і теперішнім студентам-філологам та, звісно, самим бібліотекарям!

Автор книги  "Ефективність. Книга для тих, хто працює з інформацією" наголосив, як важливо використовувати свій час, гроші та інші ресурси. Книга містить чимало актуальної, практичної та корисної інформації насамперед для професійних - теперішніх і професійних - журналістів, тому за браком місця, так би мовити, я не зазначатиму усі рекомендації й цитати автора, що "зачепили"!

"Ефективність. Книга для тих, хто працює з інформацією" - це вже четверта книга Віталія Голубєва. Вона побачила світ у видавництві "Друк Волині".

Віталій Голубєв - журналіст, медіатренер, головний редактор Видавничого Дому "ОГО". Керує Школою універсального журналіста ("ШУЖ") й викладає у Національному університеті "Острозька академія".

- Зустріч була досить позитивною та корисною як для мене, так і для наших студентів, - насамкінець додала Лілія ОВДІЙЧУК, викладач філологічного факультету Рівненського міжнародного економічно-гуманітарного університету (МЕГУ).

Олесь ПОЛІЩУК

Фото надано  Рівненською обласною бібліотекою для молоді