З «Іскорками» - до світла!

19.04.2017 11:36
«У темні часи краще видно світлих Людей» /Е. –М. Ремарк/... якимсь таємничим, тільки одним їм відомим чином, вони знаходять один одного і утворюється живе Світло, з яким уже нічого не страшно, з яким світліше й тим, хто опинився поруч... Так і ми з малятами знайшли одне одного, і об’єдналися в літературну студію... іскорки... ну, звичайно ж, іскорки – і в очах, і в слові, і в серці... А ще – це дуже красиві, хоч і маленькі Люди, люди з великою Душею. 
Вже давно ми дружимо з пані Євгенією Пірог, поетесою, великим другом всіх дітей, про яку писали раніше, її книги завжди із задоволенням читаються, а творчі проекти захоплюють так, що стають частинкою життя. І не дивно, що за час спілкування з цією світлою людиною навколо нас утворилася просто Галактика саме творчих, світлих і закоханих в свою справу та життя людей.
7 лютого, у Криворізькій школі №114 відбулася довгоочікувана, дружня і тепла зустріч учнів 4-Б та 3-В класів з народним Майстром, талановитим скульптором, автором нашої Галявини казок та багатьох монументальних скульптур, розташованих на проспекті Перемоги – «Закохані», «Танцівниця», «Гармоніст», Олександром Канібором. Останньою з закінчених робіт є «Мадонна», яку автор подарував м. Маріуполю до роковин, присвячений трагедії обстрілу мікрорайону Східний 24 січня 2015 року.
 Під час зустрічі, Олександр Олександрович розповів про свій життєвий шлях, творчі плани. Дітям сподобались і фігурки, вирізьблені з дерева, потримати в руках, доторкнутись до теплого дерева, яке так і випромінює позитивну енергетику Майстра – просто мрія кожної людини. По кількості заданих запитань було зрозуміло, що діти захопились творчістю Митця. Надовго залишаться в пам’яті у малят ці неймовірні хвилини, проведені разом, а через роки – як знати, можливо з’являться у Олександра талановиті учні.
Продовження тут:З «Іскорками» - до світла!