Збірка «Горизонт подій» Серго Сокольника

22.12.2018 20:49
 
Нещодавно у подарунок отримала книгу «Горизонт подій» від багатьом відомого сучасного київського письменника Серго Сокольника. Книга вийшла друком восени цього року. З творчістю автора можна ознайомитися на шпальтах  газети «Гарний настрій»  та інших літературних виданнях. А ось тепер, в моїх руках, його власна з автографом збірка… Читаю… Зустрічаю знайомі твори, вчитуюся у нові сюжети, проймаюся кожним словом.
Книга Серго Сокольника складається із поезій та прози. Доволі різнопланова, містить громадянську і військову лірику, філософську, містичну, любовну, еротичну, притчі. Навіть, можна сказати, різнобарвна, бо як зазначає автор, в першу чергу ставилось на меті зробити її справді цікавою читачеві. Тому в поезії перш за все присутня динамічність, сюжетність, оригінальність побудови твору. Сплетіння тем.
У прозі присутня філософія, добрий гумор, незвичайність сюжетів. Окремою темою і в прозі, і в поезії є сюр, оскільки автор по-новому намагається розвинути символізм в українській літературі. Певні твори побудовані на власному життєвому досвіді, при читанні відчуваєш на інтуїтивному рівні настрої автора, його душевний стан.
У своїй книжці, Серго Сокольник не намагається дотримуватись документальності. Його стиль написання – неординарний, який завжди привертає увагу читачів, а особливо критиків. Втім, у кожного своя думка, свою – я цілком поділяю з автором: потрібно не боятися вносити щось нове у світ літературного слова. Адже життя змінюється з кожним роком, змінюються погляди, думки, навіть і ми з вами.
Автору хочу побажати невичерпного натхнення, творити, дивувати читачів своїми «бімбо-новаторськими» творами.
Серго, і нехай ця книга буде не остання!
З повагою,
головний редактор газети
Юлія МЕЛЬНИК